Realizacje

2015201620172018
Opracowanie, dostawa prototypu i wdrożenie do produkcji membranowego filtra czaszowego typu SNPK / Poleco Sp. z o.o. Warszawa (użytkownik Bioton SA Warszawa)Urządzenia separacji ciecz/gaz dla stacji kompresorów gazu ziemnego Sharky Berdah Uzbekistan / Union Sp z o.o. Gdańsk (użytkownik Uzneftegazdobycha Uzbekistan)Urządzenie do frakcjonowania na mokro – układ do mikrofiltracji, ultrafiltracji typu 705B / NapiFeryn BioTechUrządzenie do frakcjonowania na mokro – układ do mikrofiltracji, ultrafiltracji typu 711A / NapiFeryn BioTech

Urządzenia separacji ciecz/gaz dla stacji kompresorów gazu ziemnego Paldiski i Puiatu – Estonia / GSC Sp. Zoo sp.k Gdańsk (Baltic Connector)

Dozownik Konfekcjonujący Proszek typu 709D / Zhermack Sp. z o.o.

Wymienione projekty zostały zrealizowane przez zespół Pesep działający pod marką Component3D Paweł Mierzejewski. Persep jest kontynuacją działalności firmy Component3D sensie własnościowym i merytorycznym. Persep posiada prawa autorskie do projektów realizowanych przez Component3D i jest prowadzony przez ten sam zespół specjalistów.