Programowanie PLC

Programowanie sterowników PLC – pomożemy również Twojej firmie.

W Persep zajmujemy się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań. Automatyka procesowa wymaga dobrze zaprojektowanej struktury i odpowiedniego software’u. I tu z pomocą przychodzi programowanie PLC stanowiące jeden z elementów naszej oferty. Programowanie sterowników PLC to tworzenie algorytmów przeznaczonych do wykonywania określonych działań. Programowalny Sterownik Logiczny (PLC) to mikroprocesor, który steruje urządzeniem oraz rozwiązuje problemy pojawiające się podczas jego działania. Programowanie PLC obejmuje więc maksymalnie dużo możliwości, by automatyzacja produkcji działała bez problemów.

W naszym biurze inżynierii procesowej programowanie sterowników PLC spoczywa w rękach doświadczonych programistów tworzących oprogramowanie dopasowane do potrzeb klientów. Programowanie PLC ma bowiem spersonalizowany charakter, powiązany z daną branżą i przystosowany do konkretnych wymagań.

Wdrażanie systemów

Ponieważ wiemy jak istotna dla rozwoju firmy jest automatyzacja produkcji, nasza oferta skupia się na różnych aspektach automatyki przemysłowej i badawczej. Wdrażamy i opracowujemy autorskie rozwiązania, oferujemy linie i maszyny wyposażone w nowoczesną technologię wykorzystującą automatykę procesową. To wszystko między innymi poprzez zaawansowane programowanie sterowników PLC i projektowanie paneli sterujących tak, aby były przyjazne użytkownikowi i ułatwiały pracę operatorom.

Programowanie PLC daje wiele możliwości w zakresie sterowania, diagnostyki, zbierania i udostępniania danych. Sterowniki wykorzystywane są w wielu dziedzinach, zwłaszcza w przemyśle maszynowym, chemicznym, energetyce czy transporcie. Programowanie PLC oferuje szerokie możliwości w zakresie automatyzacji, ale też tworzenia innowacyjnych projektów.

Obszar naszych prac obejmuje programowanie PLC, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań, przygotowywanie linii produkcyjnych i technologicznych, wszystkie elementy związane z automatyką i automatyzacją i wiele więcej. Potrzebujesz szczegółowych informacji? Skontaktuj się z nami.

Wytwarzanie

Persep to firma specjalizująca się w produkcji aparatury procesowej dla przemysłu farmaceutycznego, biotechnologicznego, spożywczego, laboratoriów oraz wszystkich klientów potrzebujących urządzeń najwyższej jakości o wysokich parametrach sterylizacji.

Produkty wytwarzane w zakładzie Persep podlegają ścisłej kontroli jakości. Nasi pracownicy na hali oraz dostawcy są wyselekcjonowanymi specjalistami w takich dziedzinach jak:

  • precyzyjna obróbka skrawaniem,
  • ślusarstwo, montaż, testy,
  • cięcie laserowe i kształtowanie plastyczne,
  • spawanie stali nierdzewnej w standardzie higienicznym,
  • obróbka powierzchniowa,
  • malowanie.

Zespół produkcyjny ściśle współpracuje z biurem inżynieryjnym i programistami, co zapewnia najwyższe standardy jakości.

Persep prowadzi kontrole jakościowe wszystkich prefabrykatów i podzespołów przygotowując na tej bazie pełną dokumentację spawalniczą. Aby zapewnić wysokie parametry higieniczności Persep  nadzoruje przepływ certyfikowanych materiałów.