Mieszalnik i dozowniki

W Persep zajmujemy się projektowaniem i dostarczaniem różnorodnych urządzeń i oprogramowania wchodzącego w zakres mechaniki i automatyki procesowej. Oferujemy wysokiej jakości produkty, usprawniamy już istniejące rozwiązania oraz proponujemy nowoczesne metody.

Maszyny dozujące

Mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymaga się dozowania mniejszych bądź większych porcji jakiejś substancji. Urządzenia dozujące produkowane w Persep są przystosowane do dozowania niewielkich ilości substancji na potrzeby przemysłu farmaceutycznego, biotechnologii oraz wszędzie tam, gdzie liczy się precyzja. Niezbędne są też w przemyśle spożywczym oraz w innych branżach, w których urządzenia dozujące przepompowują bardzo duże ilości substancji, które następnie trafiają na mieszadła.

W ofercie Persep znajdują się maszyny dozujące oraz mieszalniki umożliwiające wydajne i precyzyjne mieszanie wielu substratów. Dzięki używanym materiałom oraz rozwiązaniom technologicznym i informatycznym, cały proces jest zautomatyzowany. Nad wszystkim czuwają sterowniki PLC oraz systemy SCADA, dzięki czemu udział człowieka w procesie jest sprowadzony do minimum. Maszyna dozująca czuwa nad dokładnym obliczaniem i porcjowaniem, a mieszalnik łączy składniki.

Dbamy o dokładność

Cały proces odbywa się niezwykle precyzyjnie. Czuwa nad tym oprogramowanie, które przygotowujemy specjalnie na potrzeby konkretnej firmy. Dzięki temu przedsiębiorstwa otrzymują od nas mieszalniki w 100% spełniające założenia i wymagania. Wiemy jak ważny jest wydajny i dokładny mieszalnik.  w takich branżach jak biotechnologia i farmacja, przemysł spożywczy, przemysł lekki i ciężki oraz w pozostałych, stawiających nacisk na rozwój i badania.

Każdy mieszalnik oraz mieszadła są wytwarzane z najwyższą starannością, tak by sprostały niełatwym zadaniom, które będą im stawiane. Projektujemy i produkujemy mieszadła spełniające najwyższe wymagania wytrzymałościowe. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania i dbamy o to, aby nawet takie urządzenie jak mieszalnik było nowoczesne.
Jeżeli Państwa firma potrzebuje oferty na mieszalnik lub system dozowania, zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta.