Mieszalniki i dozowniki

Oferta

W Persep projektujemy i dostarczamy różnorodne urządzenia i oprogramowanie z zakresu mechaniki i automatyki procesowej. Dzięki nim usprawniamy istniejące technologie oraz proponujemy nowatorskie rozwiązania.

Maszyny dozujące stosowane są tam, gdzie wymagane jest porcjowanie mniejszych lub większych ilości danej substancji. Urządzenia dozujące produkowane w Persep są przystosowane do dozowania niewielkich ilości substancji na potrzeby przemysłu farmaceutycznego i biotechnologii. Niezbędne są też w przemyśle spożywczym oraz w innych branżach, w których urządzenia dozujące przepompowują duże ilości substancji  trafiających na mieszadła.  

W ofercie Persep znajdują się maszyny dozujące oraz mieszalniki umożliwiające wydajne i precyzyjne mieszanie wielu substratów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i informatycznym, cały proces jest zautomatyzowany. Wszystko monitorują sterowniki PLC oraz systemy SCADA, dzięki czemu udział człowieka jest ograniczony do minimum. Maszyna dozująca czuwa nad dokładnym obliczaniem i porcjowaniem, a mieszalnik łączy składniki.

Dbamy o dokładność

Cały proces odbywa się niezwykle precyzyjnie. Czuwa nad tym oprogramowanie, które projektujemy specjalnie na potrzeby konkretnych firm. Przedsiębiorstwa otrzymują mieszalniki w 100% spełniające ich potrzeby. Precyzyjny mieszalnik jest niezwykle istotny w takich branżach jak biotechnologia, farmacja, przemysł spożywczy, przemysł lekki, ciężki i inne. Dlatego tak duży nacisk kładziemy w naszej firmie na rozwój i badania.

Każdy mieszalnik oraz mieszadła wytwarzane są tak, aby sprostać niełatwym zadaniom, które będą im stawiane. Projektujemy i produkujemy mieszadła spełniające najwyższe wymagania wytrzymałościowe. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania i dbamy o to, aby nawet taki element, jak mieszalnik był nowoczesnym urządzeniem.

Jeżeli Państwa firma potrzebuje oferty na mieszalnik lub system dozowania, zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta.